Wydział teologiczny umk Blog ogólnotematyczny
26

Grudzień

2 lata ago

Blog ogólnotematyczny

Blog ogólnotematyczny
1 vote, 6.00 avg. rating (69% score)

blog-ogolnotematyczny-9Wielu początkujących blogerów nie ma pomysłu na główny temat swojego bloga. Można zaobserwować kilka głównych tematów blogów: lifestyle, zdrowy tryb życia, gry komputerowe, filmy, książki, wizaż i uroda, gotowanie, rodzicielstwo. Każda z tych kategorii wypełniona jest mnóstwem blogów, które zajmują się daną dziedziną. Jednak Ci poczytni autorzy zazwyczaj mają już stałych odbiorców, których zdobywali przez długi czas. Dlatego też wybicie się w konkretnej kategorii jest dość trudne i warto zdecydować się na początkowe poszerzenie tematyki bloga. To pomoże autorowi nie tylko ze względu na sam proces tworzenia, ale również zdobycie czytelników.

Szersza tematyka, więcej potencjalnych odbiorców
Początkujący bloger powinien trafić do wielu osób, dzięki temu może od startu zdobywać stałych czytelników. Dlatego też im szersza tematyka bloga, tym większa szansa na przyciągnięcie dużej ilości odbiorców.

Proces tworzenia? To nie takie trudne!
Decyzja o tym aby prowadzić blog ogólnotematyczny wydaje się niezwykle rozsądna również w przypadku osób, które nigdy nie tworzyły. Pisanie tekstów na bloga powinno odbywać się dość często, szczególnie w początkowym okresie tworzenia, gdy dana strona nie jest jeszcze dobrze znana. Dla początkującego twórcy łatwiej więc będzie pisać na wiele różnych tematów, by po jakimś czasie wypracować sobie kilka głównych kategorii.

Podobne tematyczne wpisy o edukacji:

Tag:
admin Administrator